• DOLAR
  $4.481,4700
 • EURO
  $1,0073
 • ALTIN
  $57.473,5000
 • BIST
  1,1302
Ersağ’a Üye Sayısı Hızla Artıyor

Ersağ’a Üye Sayısı Hızla Artıyor

Doğrudan Satış Sistemine Ersağ Damgası!

Doğrudan satış denilince akıllara, ek gelir elde etmek isteyen insanlar, özellikle de kadınlar geliyor. Günümüzde birçok kadının Networking çalışma sistemiyle evden para kazandığı bilinmektedir. Bu çalışma sistemine, Denizli menşeini Ersağ Temizlik ve Kozmetik firması, %100 yerli ve milli olarak damgasını vuruyor.

Ersağ Temizlik ve Kozmetik firması, diğer doğrudan satış sistemlerine göre, daha uygun fiyata daha kaliteli ürün politikasını devreye alarak, gündelik ürünlerinde tasarruf eden tüketici kitlesini oluşturmayı hedefliyor. Gündelik ürünlerin tedarikinde ve ücretlendirmesinde tasarruf eden tüketici kitlesi, bu ürünlerin satışında öncülük ederek gelir elde etme noktasında da olağanüstü başarı elde ediyor.

Ersağ Üyelik

Ersağ Temizlik ve Kozmetik firması tüketici değerlerine yüksek oranda önem vererek bulunduğu sektörde tek firma olmayı amaçlıyor. Durum böyle olunca da tüketicinin gündelik ürünlerinin tedarik ve satışında akıllara, Ersağ Temizlik ve Kozmetik firması geliyor.

Doğrudan satış sisteminde kadın tüketici faktörü;

 • İletişim kurma becerileri,
 • Aynı anda birden fazla işi yapabilme,
 • Birden fazla kitleye ulaşabilme,
 • Ürün satışında yeterli ürün bilgisi vs. konularında ön plana çıkıyor.
www.ersaggiris.com

Ersağ Temizlik ve Kozmetik firması esnek üyelik oluşturma şartları ile kadınlara ev düzenlerini değiştirmeden evden para kazanma olanağı sunuyor. Kadın tüketiciler günlük yaşamlarında düzenlerini bozmadan, gündelik ürünlerinden hem kazanç elde ediyor hem de Ersağ Temizlik ve Kozmetik firmasının tüketici portföyünü oluşturuyor.

Kadın tüketicilerin Ersağ Temizlik ve Kozmetik firmasını tercih etmelerinde ki en önemli etkenlerin başında;

 Ersağ üyelik başvurusu ve avantajı

 • Networking çalışma sistemini kullanması,
 • Gündelik ürünlerinin tedarikinde tasarruf edilmesi,
 • Piyasadaki benzer ürünlere oranla daha tasarruflu olunması konuları yer alıyor.

Ersağ Temizlik ve Kozmetik firmasının kullanmış olduğu Networking çalışma modelinin günümüzde kadın tüketiciler tarafından sürekli olarak kullanılması, firmanın çalışma sistemini bir adım öne çıkarıyor. Doğrudan satış noktasında oldukça başarı elde etmiş kadın tüketici faktörü, bu sistemin, günümüzün yeni pazarlama modeli olmasını sağlıyor.

Birden fazla işi aynı anda yapabilme becerisine sahip kadın tüketiciler, doğrudan satış noktasında yüksek oranda başarı göstererek, kendi kazançlarını elde ediyor. Ersağ Temizlik ve Kozmetik firması misyonu kadın tüketici faktörü ile ön plana çıkıyor ve doğrudan satış sisteminin zirvesine adını yazdırıyor.

Ersağ’dan Tüketicisine Kolaylık!

Günümüzde Network Marketing sistemi anlayışıyla yola çıkan birçok firma arasından Ersağ Temizlik ve Kozmetik firması, Denizli’deki tesislerinde üretimine hız kesmeden devam ederken, ürettiği ürünlerin ulaşımını da kolaylaştırıyor. Kayıt ücretleri, alışveriş limitleri gibi günümüz doğrudan satış şartlarını uygulamıyor, basit birkaç adımda üyelik oluşturulabiliyor.

Doğrudan satış anlayışı günümüz şartlarında daha esnek hale getirilmekle beraber, ürünlerle alakalı tüketicinin kafasına takılan her türlü sorunun da anlık olarak mutlaka bir cevabı olmalıdır. İşte bu anlayışı benimseyen Ersağ Temizlik ve Kozmetik firması, üyelik başvurularında birkaç basit adım sonrasında tüketicinin aklına takılan soruları, kurumsal telefon numarası üzerinden anlık olarak cevaplayabiliyor.

Ersağ

Ersağ Temizlik ve Kozmetik firması üyelik sonrasında da tüketicisini yalnız bırakmıyor, şirket referansı aracılığıyla irtibat kurup, ürünler hakkında detaylı bilgi veriyor. Doğrudan satış sistemine farklı bir boyut kazandırmayı hedefleyen

Ersağ üyelik ve aidat adı altında herhangi bir ücret talebinde de bulunmuyor. Sistem işleyişinin bu denli şeffaf işleyişi, tüketici, özellikle de kadın tüketicinin ilgisini çekiyor.

Ersağ Üyelik sonrası tüketicinin kullandığı ürünleri kolayca temin edebilmesi, ürünlerin tavsiye ve tanıtımını yaparak gelir elde edebilmesi günümüz şartlarında sağlanan kolaylıklar arasına girmeyi başarabiliyor. Doğrudan satış sisteminin kullanıldığı en yaygın dönemin içinde bulunduğumuz dönem olduğunu varsayarak, sadece perakende satışı ile daha az kar etmek yerine tüketicinin kendi ekibini kurarak çalışma yapması daha etkili oluyor.

Ersağ Temizlik ve Kozmetik firmasının da desteklediği ekip çalışması, tüketicinin yaptığı satışlardan puan kazanması ve ekip içerisindeki büyümenin sürekli puan kazandırdığı anlamına geliyor. Ekibin içinde yer alan her türlü bireyin kariyer basamaklarını adım adım tırmanması, gelecek kuşaklarında daha temiz ve sağlıklı bir toplum olmasını hedefliyor.

Doğrudan satış sisteminin doğru kullanılması ile birçok kadın bireyinde kazanç elde etmesini sağlıyor. Gündelik ürünlerin satışının yapılması, satışı yapan bireye önemli fırsatlarda sunuyor. Kadın tüketiciler, gündelik ürünlerini indirimli alarak bütçelerinden tasarruf edebiliyorlar. Ersağ Temizlik ve Kozmetik firmasının ileriye dönük planlaması, birçok bireye kazanç kapısı açıyor.

Yeni Pazarlama Stratejisi ile Ersağ Temizlik ve Kozmetik Firması!

Günümüzde kadınlar ekonomik özgürlüklerini ele alabilmek için, ekonomik yaşama daha fazla katılmaktadırlar. Bunu da Ersağ Temizlik ve Kozmetik firması ile daha çok sağlamaktadırlar. Firmanın kadın tüketicilere sunmuş olduğu fırsatlar doğrultusunda hem gündelik ürünlerini daha uygun fiyata temin etmek hem de bu ürünlerin tanıtımını ve satışını yaparak kendilerine ekip kurmaktadırlar. Yüksek oranda iletişim becerilerini Ersağ Temizlik ve Kozmetik firması ile kullanabilmekte ve bu durumdan kazanç elde etmektedirler.

Ersağ Temizlik ve Kozmetik firması, adından da anlaşılacağı gibi daha çok kadın tüketici faktörünün ilgisini çekmektedir. Günlük yaşamlarında kadınlar, evde gerçekleştirdikleri toplantılar ve yüksek oranda arkadaşlık ilişkilerinin geçtiği ortamlarda;

 • Genel ev temizliği,
 • Kişisel temizlik,
 • Mutfak temizliği,
 • Çamaşır temizliği
 • Kozmetik ürünleri vs. konularında sürekli bilgi alışverişinde bulunmaktadırlar.

Bu konu hakkında yüksek oranda bilgi sahibi olmaları Ersağ Temizlik ve Kozmetik firması sayesinde gerçekleşmektedir. Genel ev temizliği konularında ilgili materyalleri temin etmek ve sürekli diğer ilişkileriyle bilgi alışverişinde bulunmak kadın faktörünü kar elde etmeye itmektedir. Doğrudan satış noktasından kadınlar daha yüksek becerilere sahip olduklarından bu konu hakkındaki tercihleri daha çok kar edebilecekleri firma ile çalışmak oluyor. Ersağ Temizlik ve Kozmetik firması gündelik ürünlerin temini ve piyasadaki aynı ürünlerin daha uygun fiyata temin edilmesi noktasında tek firma olduğundan dolayı dikkatleri üzerine çekebiliyor.

Kadın faktörünün yüksek oranda kişisel temizlik konusunda hassas olduğu, istenilen ürünün Ersağ firması ile doğrudan temin edilmesi, kazanç unsuruyla doğru bağlantıyı kurabiliyor. Günlük kadın ilişkilerinde bireylerin kullandıkları ürünü birbirine tavsiye etmeleri üzerine ortaya çıkan ekip ruhunu ortaya çıkarıyor. Ersağ Temizlik ve Kozmetik firmasının Pazar stratejini doğru oranda kullanan kadın tüketici faktörü, aile arasında ve komşuluk ilişkilerinde farklı bir pazarlama stratejisini ön plana çıkarıyor. Bu pazarlama stratejisinin devamlılığını doğru oranda kullanan kadın tüketici faktörü, günlük tüketim ürünlerini daha uygun fiyata temin ederek, bu ürünlerin pazarlanması konusunda zorlanmadan aksiyon alabiliyor.

Ersağ Temizlik ve Kozmetik firması kadın tüketicilere yönelik geliştirdiği bu yeni pazarlama stratejisiyle sınırları ortadan kaldırıyor, kadınlara ev düzenlerini bozmadan kazanç elde etme imkânı sağlıyor.

ersaggiris.com

Ersağ Üyelik Formu ; www.ersaggiris.com Sponsor numaramız : 1159587

İnstagram ; www.instagram.com/tugba_arg_ersag

İletişim Mail ; bilgi@ersaggiris.com

İletişim Numaramız ; 0507 833 79 90

ERSAĞ ÜYELİK BAŞVURUSU

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM