• DOLAR
  $4.419,3400
 • EURO
  $0,9926
 • ALTIN
  $56.933,0000
 • BIST
  1,1304
Ersağ Üyelik Nasıl Yapılır ?

Ersağ Üyelik Nasıl Yapılır ?

Ersağ Yeni Üyelik Başvurusu 

Doğrudan Pazarlama

Aracı herhangi bir firma olmadan mesajlarını, ürünlerini ve tanıtımlarını doğrudan tüketiciye ulaştıran bir çalışma modelidir. Bu çalışma modelinde; ürün tüketicisi kullandığı üründen memnuniyetini diğer tüketiciler ile paylaşarak tavsiyede bulunması ile doğrudan pazarlama sistemi devreye girmiş olur. Nitekim gündelik hayatta kullandığımız, gezdiğimiz ve beğendiğimiz her durumda yakınlarımız, arkadaşlarımız ve komşularımız ile paylaşarak memnuniyetimizi iletiriz. Bu memnuniyeti onlarında yaşamasını isteriz. Firma tanıtım, pazarlama, bayilik, depolama ve taşıma gibi giderleri ortadan kaldırarak tek merkezden yönetimi sağlamaktadır. Ortadan kalkan bu giderleri firma tüketiciye indirim olarak yansıtarak tüketicinin giderlerindeki tasarrufu sağlamış olur. Tüketici indirimli kullandığı ürünleri tavsiye ederek tanıtım ve satışından kâr payı alarak kazanç elde etmeye başlar.

Ersağ Temizlik ve Kozmetik firması da bu husus Ersağ Başvuru formunu doldurmanız durumunda kaydınızı alarak üretmiş olduğu yerli ve gündelik hayatta sizin kullandığınız ürünleri indirimli bir şekilde sizlere ulaştırmaktadır. Sizlerde nasıl Ersağ Başvuru formuna ulaşacağınızı merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam edin…

Ersağ Başvuruç

Ersağ Temizlik ve Kozmetik yerli ürünler üreten bir firmadır. Üretmiş olduğu ürünleri Doğrudan Pazarlama (Network Marketing) Sistemi ile satışını gerçekleştiren ve her gün büyümekte olan büyük bir ailedir. Sizler de bu büyümekte olan kocaman aileye katılmak istediğiniz de Ersağ Başvuru için Sponsor/Üye yapısındaki sistemimizde size bu firma ve ürünleri tavsiye eden bir referans numarası isteyecektir. Sponsor yani tavsiye eden kişinin referans numarası olmadan Ersağ Başvuru işlemi yapılamamaktadır.

ek gelir

Ailemize katılmanız için size firmamızı ve ürünlerimizi tanıtan, öğreten, anlatan ve ailemize katıldıktan sonra size öncülük edecek sponsorunuzun kim olduğunu bu sponsor numarası ile tespit etmekteyiz. Kiminle çalışmak istediğinizi seçmek tamamen özgür iradenize bağlıdır. Sisteme üye olmak için Ersağ Başvuru formunu doldurduğunuz günü takip eden 3 gün içerisinde sehven, internet siteleri veya diğer iletişim kanallarından biri aracılığıyla sipariş vermemiş olmanız durumunda sponsor değişikliği yapılabilirsiniz. Aksi taktirde Ersağ Başvuru formunuz da kayıt altına alınan sponsorunuz ile kaydınız tamamlanır ve değişikliği gerçekleştiremezsiniz. Bu hususta detaylı bilgi ve Ersağın avantajlı ek gelir dünyasına girmek istiyorsanız Tuğba hanımdan destek alabilirsiniz 0507833 79 90 Whatsapp Hattımızdan destek alabilirsiniz.

Ersağ Üyelik Başvuru Formu  : www.ersaggiris.com/uyelik/ersag-uye-ol.html

İletişim :0507 833 79 90 Email: bilgi@ersaggiris.com

www.ersaggiris.com

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM