• DOLAR
  7,2233
 • EURO
  8,5082
 • ALTIN
  445,57
 • BIST
  9,4442
İnstagram Hikayesine Nasıl Link Eklenir ?

İnstagram Hikayesine Nasıl Link Eklenir ?

Herkesin merak ettiği konulardan biri Instagram hikayenizde paylaşacağınız gönderinize link eklemek için öncelikle birkaç ayar yapmalı ve bazı kurallara uymalısınız.

instagram-hikayelere-nasil-link-verilir
İnstagram Hikayeye Nasıl Link Verilir

Bu ayar ve kurallardan ilkine göre, Instagram işletme hesabına sahip olmanız gerekmektedir. Bunun için hali hazırda bulunan kişisel hesabınızı, ayarlar kısmında işletme hesabına çevirebilirsiniz. Eğer zaten işletme hesabı kullanıyorsanız herhangi bir işlem  yapmanıza gerek yok demektir.

İkinci önemli nokta oldukça kritiktir. Instagram hikayelerinizde link paylaşmak istiyorsanız öncelikle en az 10.000 Instagram takipçisine sahip olmanız gerekmektedir , tabi sayı 10 bin üstü olmalı ve instagram bu durumda hikayenize link verme hakkı tanımlar . Yani eğer işletme hesabınızda sizi takip eden 10.000 Instagram kullanıcı yoksa, hikayelerinizde link paylaşamazsınız. Bu konuda profesyonel yardım almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz ve gerçek Instagram takipçileri satın alabilirsiniz.

Üçüncü nokta ise ilk iki şartı yerine getiren işletme hesabı kullanıcıları için oldukça kolaydır. Önce Instagram hesabınıza giriş yapmalısınız ardından da hikayeniz için bir görsel seçmelisiniz. Daha sonra bu görselin üst kısmında aşağıda gösterilen zincir sembolüne dokunmalısınız. Zincire linki yapıştırdığınızda ise paylaşımlarınıza yukarı kaydır şeklinde link eklenmiş olur .

İnstagram takipçi satın almak için TIKLAYINIZ

www.kurumsalsosyalmedya.com Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM