• DOLAR
  $2.432,9300
 • EURO
  $0,6036
 • ALTIN
  $35.074,2700
 • BIST
  1,1329
PUBG’de en iyi olmak için nasıl oynamak kazım ?

PUBG’de en iyi olmak için nasıl oynamak kazım ?

Tüm dünyayı etkisi altında alan PUBG, hem mobilden hem de bilgisayarlar üzerinden milyonlarca oyuncu tarafından oynanıyor. Esasen bir hayatta kalma oyunu olan PUBG’de 100 kişi arasından son kalan olabilmek için mücadeleci olmak gerekiyor. Dünyanın en iyi PUBG oyuncuları arasında gösterilen Shroud yani Michael Grzesiek, oynayış şekliyle bazı tavsiyeler veriyor. En iyi PUBG oyuncusu olmak için Shroud’un oyunlarını dikkatli izlemek gerekiyor. Oyuncu oynayış şekliyle, PUBG nasıl oynanır? sorusuna da yanıt veriyor.

Battle Royale oyunlarının en başında sayabileceğimiz PUBG’de başarı yakalayabilmek için bazı noktalara dikkat etmek gerekiyor. Shroud’un çektiği videolardan bazı ipuçları almak mümkün. Eski profesyonel Counter-Strike: Global Offensive oyuncusu Shroud’un oynayışında neler dikkat çekiyor? Bunları newsbytesapp bir araya getirdi.

Mükemmel iniş ilk adım!

Shroud’un oyunlarında onu öne çıkaran ilk nokta iniş. Çoğu iyi oyuncu haritada seçtiği alana inmeyi başarıyor. Ancak, Shroud bunu bir adım ileriye taşıyor. Yalnızca bir evin önüne inmeyen oyuncu doğrudan bir kapı ya da pencerenin önüne iniş yapıyor. Böylece yağma sırasında ilk hamle avantajını elde ediyor.

Sürekli hareket halinde olmak!

Shroud’un oyun tarzına baktığımızda sürekli olarak hareket halinde olduğunu görüyoruz. Bunu yayınladığı videolardan siz de görebilirsiniz. Yağma yaparken bile hareket halinde olan oyuncu, vurulma ihtimalini böylelikle en aza indiriyor. Aynı zamanda çevresini ve rakiplerini de sürekli olarak gözlemleyebiliyor. Hareket ederken asla düz çizgide kalmayan oyuncu, uzak mesafeden vurulma ihtimalini de yok denecek kadar aza indiriyor.

Dört gözle takip!

Shroud en iyi PUBG oyuncusu olarak gösterilen bir oyuncu. Bunun en önemli sebeplerinden biri tespit etme yeteneği. Düşmanı kolaya tespit eden oyuncu, karşı tarafa avantaj vermeden ortadan kaldırabiliyor.Shroud’un videolarını izlerseniz bu konudaki yeteneğini görebilirsiniz.

Hızlı refleksler!

PUBG 100 oyunculu bir oyun. Kazanmak için tüm oyuncuları öldürmek ya da ölmesini beklemek gerekiyor. Bu da uzun ve zorlu bir süreç. Oyuncunun refleksleri ne kadar kuvvetliyse o kadar hızlı davranabiliyor. Shoud’u en iyi yapan özelliklerden biri bu. Hızlıca rakiplerini vurabilen oyuncu, zirveye ulaşmada zorlanmıyor. Siz de PUBG’de en iyi olmak istiyorsanız bu becerinizi geliştirmeniz gerekiyor. Bunun için bol bol antreman yapabilirsiniz.

kaynak https://shiftdelete.net

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM