• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/gulabla?fref=ts
  • https://twitter.com/gulabla
                      English French German Spain Italian Dutch Russian Portuguese Japanese Korean Arabic Chinese Simplified
                                 
ARTIK PASTA SİPARİŞİ ALMIYORUZ İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ

Duyurular & Kampanyalar :   Doğum Günü Paketleri Yapılmaktadır
0546 622 2002 30 Yıllık Tecrübe Güven Tütüncülük - Sipariş ve Müşteri Hizmetleri Numarası : 05466222002
adıyaman tütünü ile ilgili aramalar,toptan tütün satanlar,tütün satış sitesi,çelikhan tütünü satın al,açık tütün fiyatları
çelikhan tütünü nasıl anlaşılır,toptan tütün filtresi,sarma tütün fiyatları,
www.adiyamancelikhantutuncusu.com , www.celikhanadiyamantutuncusu.com
Üyelik Girişi
KADIN KULÜBÜ
Sosyal Medyada Gulabla

 

Bronşitin Doğal Tedavi Yöntemleri

Bronşitin Doğal Tedavi Yöntemleri

DUT PEKMEZİ ? Akciğeri kurtarma reçetesi- doğal tedavi-

Dut pekmezinin faydaları oldukça fazladır. 
Kan oranı, şeker, damar, kolesterol ve kilo problemi olanlar ile sigara tiryakilerine oldukça yaralı olan besin maddesidir. 
Bundan yıllar evvel başıma gelen bir olayı anlatayım önce izninizle. Sonra da asıl konumuzu size aktaracağım. 
1986 yılında Fethiye`de bulunduğum bir esnadan gece dişim çok ağrıdı. Ağrı geçer diye düşündüm, fakat mümkün değil artıyordu. Hastaneye gittim. İki morfin yapıldı. Yüzüm uyuştu ama dişimin ağrısı geçmemişti. Doktordan; seskaljin ve alfasilin istedim. Ricamı yerinde getiren doktor ertesi gün mutlaka hastaneye gitmem gerektiğini söyledi. 
Denileni yaptım ertesi sabah hastaneye gidip dahiliyedeki görevli doktoru buldum. Durumu anlattım. Bilgim var diyerek benim filmimin çekilmesi için röntgen servisine gönderdi. Filmini alınca alıp bana geleceksin diyerek bana bir kart verdi. Filim öğleden sonra çıktı alıp doktorun verdiği adrese gittim. Filme baktı ve filimle ilgili bir yorum yapmadan bana; "Şimdi sana bir ilaç yazacağım ama bu bildiğimiz ilaç değildir, dışardan temin edeceksin ihmal etmek yok altı ay kullanacaksın ve tekrar bana geleceksin." dedi. 
Kâğıda bir şeyler yazıp bana uzattı. 
Kâğıtta yazılı olanları aynen yazıyorum şimdi sizlere: 
"Aşağıda belirttiğim ürünleri aynı gramajları ile temin edeceksiniz. 
Fındık, fıstık, tuzlu leblebi, çekirdeksiz kuru dut, çekirdekli siyah kuru üzüm, acı badem içi, tatlı badem içi, kaysı çekirdeği bunlardan 100?er gram ve Antep fıstığından da 150 gram alacaksın. Bir kilo da dut pekmezi temin edeceksin. Almış olduğun yiyeceklerin hepsini ayrı ayrı hem de ince ince havanda döveceksin. Dut pekmezi ile karıştıracaksın. Tekrar pekmezi bir kaba koyup normal sıcaklıkla bir yerde muhafaza edeceksin. Her sabah aç karnına bundan ilk iki ay için 2 yemek kaşığı ilk iki aydan sonra ise 3 yemek kaşığı yiyeceksin. Fakat bundan yedikten sonra ilk yarım saat su içmeyecek bir şey yemeyeceksin. Altı ay geçtikten sonra tekrar buraya geleceksin. Başka yerde de olsan mutlaka geleceksin.". 
Kâğıdı aldım. Doktora baktım, "Bana bakma, her şeyi yazım." dedi. Denileni harfiyen yerine getirdim. Altı ay sonra tekrar doktora gittim. Doktor orada yoktu. Kaş ilçesine tatile gitmiş. Telefon ile buldular., durumu söylediler. Doktor tatilini yarım bırakıp geldi. Beni yeniden filme yolladı. Filim çekildi, bir gün sonra filmi aldım doktorun yanına gittim. Filme baktı. Öteki filmi saklamış. Onu da içerden bir yerden alıp getirdi ve bana, "Gel bak bu önceki filim, buda şimdi çekilen, haydi gözlerin aydın olsun, ama bu ilaca hiç ara vermeyeceksin." dedi. Ben de "Neler oluyor?" dedim. 
"Sen ağır bir darbe görmüşün ve bundan ciğerlerin ağır darbe görmüştü, ilaçla zor bir tedavi olacak uzun sürecekti, sana yazdığım ilacı bana ninem öğretmişti ve ben onu hiç ara vermeden kullanıyorum, bende onu sana yazdım, şimdi bir şeyin kalmamış." dedi. 
Doktorun dediği doğru idi. Ben büyük bir işkence görmüştüm. Kum torbası ile işkence yapılmıştı. O zaman sigara içmiyordum. Ama beni o sıkıntılı andan o doktorun bana olan yakın alakası ile o yazdığı ilaç sayesinde Allahın C.C. takdiri ile kurtuldum. 
Buradan sizlere şunu diyorum; bu ilaç hiç ara verilmeden kullanıldığı zaman çok büyük bir faydası vardır. 
Uygulayanlar faydasını mutlaka göreceklerdir. 
Çünkü kandaki şeker oranını ayarlıyor. Acı badem olması kolesterolü ayarlıyor. Tuzlu leblebi şeker oranını düşürüyor. 
Yemek yedirmeyip kiloyu ayarlıyor. Vücut ısısını ayarlıyor. 
Damarları açıyor. Ciğerleri temizliyor.


Yorumlar - Yorum Yaz


Gulabla Facebook Fans
Hava Durumu
Anlık
Yarın
21° 32° 20°
Takvim
Lezzet Merkezi


Copyright © 
www.gulabla.net
Tüm Hakları Saklıdır. Içerikler Izinsiz Kullanılamaz.
2014 - 2015
 Marka : GULABLA ™
Bu site www.esnafyazilim.com
tarafından yapılmıştır
------------------------
ANASAYFA

gül abla adiyaman,gul abla adıyaman, adiyaman haberleri,adıyaman,güncel adiyaman,yerel adıyaman,merkez adıyaman,yerel secim adıyaman,haberci adıyaman, serbest kursu adıyaman,adıyaman haber,yaman haber,habercileri adıyaman,adıyaman haberim,adıyamanlıyız,adiyamanliyiz,adıyaman gündem,olay adıyaman, adıyaman olay, asayis adiyaman, serbest kürsü, günebakış,yeniyol,orhan pehlül,yediyaman,adıyamanca, adıyaman belediyesi,adıyaman Valiliği,adiyaman nabız,adıyamanda bugün,son dakika adıyaman,asayis adıyaman,haberde adıyaman,asu tv,mercan tv,hüsrev kutlu,mahmut demirtaş,togem,adıyaman üniversitesi,mustafa talha gönüllü,basin,adiyaman ses,adıyamanın sesi, adıyaman son,adıyaman guncel,adıyman haberi,haber adıyaman,adiyamanlica,adiyaman ses,sincik haber,kutlu haber, kahta haber,haber kahta,gazete adiyaman, adiyaman gazetesi,seyfettin bilen,ercan elektirik, serberst kürsü kahta, demokrasi parkı,adıyaman kütüphanesi,adıyaman sahibi,adıyaman asr,adıyaman tek,ADIYAMAN,adıyaman,adıyaman haber,adıyaman yemekleri,adıyamanlıyım,benadıyamanlıyım,adıyaman spor,adıyaman nemrut,adıyaman dershane,türkiye adıyaman,adıyaman siyaset,adıyaman belediyesi,adıyaman valiliği,adıyaman ikinci el,adıyaman üniversitesi,selfie , özçekim

seri ilan siteleri, ücretsiz seri ilan,adıyaman ikinci el araba ,adıyaman ikinci el eşya ,adıyaman haber , adıyaman ilan , adıyaman gündem, Ücretsiz Seri ilan Sitesi Adıyaman - Sahibinden Adıyaman,iş ,iş bulma konusunda ilanlarınızı paylaşabilip aynı zamanda mağaza açarak online satış yapabileceğiniz ilan sitemiz hizmetinizde