• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/gulabla?fref=ts
  • https://twitter.com/gulabla
                      English French German Spain Italian Dutch Russian Portuguese Japanese Korean Arabic Chinese Simplified
                                 
ARTIK PASTA SİPARİŞİ ALMIYORUZ İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ

Duyurular & Kampanyalar :   Doğum Günü Paketleri Yapılmaktadır
0546 622 2002 30 Yıllık Tecrübe Güven Tütüncülük - Sipariş ve Müşteri Hizmetleri Numarası : 05466222002
adıyaman tütünü ile ilgili aramalar,toptan tütün satanlar,tütün satış sitesi,çelikhan tütünü satın al,açık tütün fiyatları
çelikhan tütünü nasıl anlaşılır,toptan tütün filtresi,sarma tütün fiyatları,
www.adiyamancelikhantutuncusu.com , www.celikhanadiyamantutuncusu.com
Üyelik Girişi
KADIN KULÜBÜ
Sosyal Medyada Gulabla

 

Dünyadan İlginç Haberler


Çılgın Projeye "Normal" Yanıt

Başbakan Erdoğan'ın seçim öncesinde açıkladığı, "Kanal İstanbul" projesi AB'de ses getirdi.

Haber: Çılgın Projeye 'Normal' Yanıt
 
Kanal İstanbulAvrupa Parlamentosu'nda ses getirdi Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın seçim öncesinde açıkladığı, "Kanal İstanbul" projesi AB'de ses getirdi. AB Komisyonu Üyesi Stefan Füle, Kanal İstanbul'un AB'nin doğalgaz ihtiyacını karşılayacak Nabucco boru hattıyla oluşturacağı rekabet konusundaki bir soru önergesine "Planlama aşamasının fizibilite raporuyla başlatılması gerekiyor, daha önce bir açıklama yapamayız" diye yanıt gönderdi. 

Animasyonlarda yansıtılan uzay çağı camileri, köprüleri ve konut bölgeleriyle "çağdaş" İstanbul'un bir parçası olacak Kanal İstanbul konusunda bir soru önergesi veren AP Üyesi Niki Tzavela, Montrö Antlaşması'nın tarafı olan Türkiye'nin bu kanalı inşa etmekle Karadeniz'den Marmara'ya, oradan da Egeve Akdeniz'e gidecek gemiler üzerinde ayrı ve özel bir denetime sahip olacağını belirtti. 

Kanal İstanbul'un inşa halinde olan Nabucco doğalgaz boru hattı gibi Avrupa'ya doğalgaz getirecek boru hattıyla bir rekabet oluşturacağını belirten Tzavela, Komisyon'un söz konusurekabet hakkındaki görüşünü öğrenmek istedi. 

AB Komisyonu Üyesi Stefan Füle ise önergeye yanıtında, "Kanalın inşaatı Türk Başbakanı tarafından açıklandı, ancak bilgimize göre planlama aşamasının hala bir fizibilite çalışmasıyla başlatılması gerekiyor. Böyle bir fizibilite çalışmasının başlatılmasından önce Komisyon bu projenin AB tarafından desteklenen boru hattı projeleri üzerindeki potansiyel etkisi konusunda bir yorum yapma konumunda değil" dedi. - Ankara 

DER SPIEGEL'DEN OSMANLI SINIRI!

Türkiye’deki seçim sonuçlarını değerlendiren Alman Der Spiegel Dergisi, Başbakan Tayyip Erdoğan’ı ‘karizmatik lider’, Türkiye’yi de ‘Boğaz’ın yükselen gücü’ olarak nitelendirdi.  Türkiye’nin ekonomik performansını Avrupa ülkeleriyle karşılaştıran derginin kullandığı haritada Türkiye’yi bölgenin merkezine yerleştirmesi ve Osmanlı sınırlarını da çizmesi dikkat çekti. 

Alman Der Spiegel Dergisi Türkiye’deki seçim sonuçlarına ilişkin değerlendirmesinde, kullandığı ifadeler kadar, yer verdiği harita ile de dikkat çekti. Ak Parti’nin 8.5 yıllık iktidarında yakaladığı ekonomik istikrarın oy verenlerin kararında önemli etken olduğunu yazan dergi, Başbakan Tayyip Erdoğan’ı ‘karizmatik’ lider olarak tanımladı. Haberinde Türkiye’nin ekonomik performansını bazı Avrupa ülkeleri ile karşılaştıran yan Der Spiegel Dergisi’nin kullandığı haritada Türkiye’yi bölgenin merkezine yerleştirmesi ve Osmanlı sınırlarını da çizmesi dikkat çekti. 

Boğaz’ın yükselen gücü 

Der Spiegel, ‘Boğazın yükselen gücü’ başlığı ile yayınladığı bölgesel bir haritada Türkiye’yi merkeze yerleştirirken, Türkiye’nin performansını rakamlarla anlattı. Türkiye’ye komşu ve bazı Avrupa ülkelerinin yer aldığı haritada 2010 yılı büyüme rakamları, kamu borcunun milli gelire oranı, yaşı dağılımı, işsizlik oranları ve tüketici harcamaları gibi bilgileri tablolarla anlatan dergi, okurlarına ülkeleri karşılaştırma olanağı verdi. 

Kırmızı çizgili sınır 

Avrupa Komisyonu’nun İstatistik Kurumu’nun (Eurostat) verilerine dayanarak hazırlanan tablolarda, Türkiye, Almanya, Fransa, İtalya, İspanya gibi ülkelerin makro ekonomik verileri ile Avrupa Birliği’nin (AB) 27 üyesinin ortalamasına da (AB-27) şeklinde yer verildi. Haritada dikkat çeken bir diğer unsur da Osmanlı İmparatorluğu’nun 17’nci yüzyıldaki sınırlarının kırmızı kesik çizgilerle belirlenmesi oldu. 

İki kat milli gelir 

Der Spiegel, konuyla ilgili haberinde, Türkiye’deki seçim sürecini ve sonuçlarını özetlerken, şu değerlendirmeyi yaptı: 

“Son 9 yılda ülkede yakalanan ekonomik patlama Ak Parti’nin zaferinde en önemli unsur oldu. Ak Parti’yi tercih edenlerin çoğunluğu ekonomik istikrar ile kredi kazanan Ak Parti ve Erdoğan’ın önümüzdeki yıllarda kişi başı geliri iki katına çıkarma yönündeki hedefine ikna oldukları için oy verdiler.” 

İşsizlik hariç durum iyi 

Der Spiegel’in haritasında Türkiye’nin büyüme, kamu borcu, tüketim harcamaları, yaş dağılımı gibi ekonomik göstergelerde karşılaştırıldığı ülkelerden daha iyi durumda olduğu görülüyor. Türkiye işsizlik konusunda yüzde 10.7 oranıyla, Almanya (yüzde 7.1), Fransa (yüzde 9.7), İtalya (yüzde 8.4) ve AB 27’den (yüzde 9.6) daha kötü durumda olduğu görülürken, sadece işsizlik oranı yüzde 20.1’i aşan İspanya’dan daha iyi durumda olduğu görülüyor. 

FT, seçim zaferini yazdı cari açıkla moral bozdu 

İngiliz ekonomi gazetesi Financial Times’ın ‘Türkiye’nin Ekonomisindeki Isı Yükseliyor’ başyazısında, ‘etkileyici bir zafer’ elde eden Ak Parti’nin ekonomi yönetiminden gurur duyması gerektiği belirtildi. Buna karşın, cari işlemler açığının, ‘Yunanistan ve Portekiz’deki krizlere katkıda bulunan düzeylere yakın’ olduğuna dikkat çeken gazete, “Sıcak para Türkiye’ye sonsuza dek akmayacak ve riskler katlanacak” uyarısı yaptı. Yazıda, “Merkez Bankası’nın faiz oranlarının enflasyon altında tutması tehlikelidir” ifadesi dikkat çekti. 

Financial Times, Başbakan Tayyip Erdoğan’ı bekleyen birçok önemli dosyanın bulunduğu da vurgulandı. Gazete, en zorlu meydan okumalardan birinin de ekonomi ile ilgili olduğunu öne sürerken, hızlı büyümenin cari açığı ve krediyi büyüttüğünü, enflasyonu körüklediğini belirtti. İngiliz gazetesi şu değerlendirmeleri yaptı: 
“Cari işlemler açığı, bu yıl GSYH’nın yüzde 9’unun üzerine çıkacak gibi. Bu da Yunanistan ve Portekiz’deki krizlere katkıda bulunan düzeylere yakındır. Merkez Bankası’nın alışılmamış para politikaları sanki pek yardımcı olmuyor.” 

KARINCALAR 222 BİN DOLARI YEDİ


 

  Hindistan'ın Barabanki kasabasında karıncalar, bir bankada çelik kasa içindeki paraları tahrip etti. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.Hindistan'da karıncaların, bir bankada çelik kasa içinde bulunan 10 milyon rupiyi (222 bin dolar) "yediği" bildirildi. Polis yetkilisi Navnit Rana, Lucknow kentinin Barabanki kasabasındaki banka yetkililerinin, kasayı açtıklarında kağıt paraların karıncalar tarafından tahrip edilmiş olduğunu gördüklerini söyledi. 

 Karıncaların geçmişte bankadaki mobilyalara ve kağıt belgelere hasar verdiklerini belirten Rana, ancak Ocak ayında çelik kasaya konan para destelerini karıncaların nasıl kemirdiklerini araştıracaklarını söyledi. Banka yetkilileri hakkında ihmal soruşturması açıldığı belirtildi. 

Dolandırılma öyküsünü Facebook'ta anlattı

 
Dolandırılma öyküsünü Facebook'ta anlattı
Rize'de cep telefonu ile aranarak dolandırılan esnaf, başkalarının kendisi gibi dolandırılmaması için başından geçenleri anlattığı videoyu Facebook'a yükledi. Video izlenme rekorları kırıyor.

Rize'de ikinci el otomobil alım satımı yapan Halil Kazdal isimli esnaf, birkaç gün önce cep telefonu ile kendisini arayan bir kişi tarafından dolandırıldı. Kazdal, yaşadığı dolandırıcılık olayını başkalarının yaşamaması için başından geçenleri kameraya anlatarak görüntüyü Facebook'ta paylaştı. Trajikomik görüntü, sosyal paylaşım sitesinde izlenme rekorları kırıyor.

Konuyla ilgili açıklama yapan Kazdal, "Arkadaşlarla oturuyorduk. Telefonum çaldı. Komiser Nazmi diye birisi telefonla beni aradı. Tanıştığımızı, eşinin İstanbul'da trafik kazasına karıştığını söyledi. Benden İstanbul'da birisini kazanın gerçekleştiği yere göndererek eşi hakkında bilgi almasında yardımcı olmamı istedi. Biz Rizeliler bu tarz durumlarda hassas oluruz. Konuşmamızda bana paradan hiç bahsetmedi. Sadece eşinin sağlık durumunu öğrenmek için olay yerine birisini göndermemi istedi. Ben de bir arkadaşı verdiği adrese gönderdim. Telaşlı birisi arkadaşın yanına gelerek tedavi masrafları için 700 TL'ye ihtiyacı olduğunu söyledi. Kendisini 'Komiser Nazım' olarak tanıtan kişiyi aradım. Parayı vermemi, bana yarın ödeyeceğini söyledi. Ben de arkadaştan parayı ödemesini istedim. Parayı ödedikten sonra yaralının durumunu öğrenmek için hastaneye girmiş. Öyle bir kaza olmadığını ve dolandırıldığımızı anladı" diye konuştu.

Halil Kazdal, başından geçen olayları anlattığı videoyu, başkalarının da aynı şekilde dolandırılmaması için Facebook'ta paylaştığını belirterek, "Ben 47 yaşındayım. 30 yıldır esnaflık yapıyorum. Her türlü insanı gördük. Bana bunu yapabildiler, demek ki herkesin başına bu gelebilir. Şaşırdım kaldım. İnsanlar uyanık olsun. Bunlara kanmasınlar. Örnekleri çok fazlaymış. Gözleri ile görmedikleri şeylere telefonla ikna olmasınlar" dedi.

 

Kırmızı et

Dünyadan İlginç Haberler
Kırmızı et sizi gerçekten öldürüyor! Kırmızı et ve işlenmiş et (salam, sucuk, jambon, sosis vs.) tüketimi konusunda şimdiye kadar yapılan en geniş araştırmanın sonuçları yayımlandı.Amerikan Ulusal Kanser Enstitüsü ve North Carolina Üniversitesi tarafından 545 bin kişi üzerinde yapılan araştırmaya göre günde 100gram kırmızı et tüketen birinin kalp hastalığı, kanser ya da benzeri bir hastalıktan ölüm riski haftada 150 gram tüketen birine göre yüzde 50'ye varan oranda daha yüksek.

 

Dünya da En Çok İyi Tıklanan 500 site

 

1 yahoo.com
2 msn.com
3 google.com
4 youtube.com
5 live.com
6 myspace.com
7 baidu.com
8 orkut.com
9 wikipedia.org
10 qq.com
11 yahoo.co.jp
12 microsoft.com
13 megaupload.com
14 sina.com.cn
15 hi5.com
16 blogger.com
17 facebook.com
18 rapidshare.com
19 ebay.com
20 fotolog.net
21 friendster.com
22 sohu.com
23 163.com
24 google.co.uk
25 mail.ru
26 google.fr
27 google.com.br
28 google.de
29 passport.net
30 taobao.com
31 amazon.com
32 skyblog.com
33 yahoo.com.cn
34 google.cl
35 bbc.co.uk
36 google.es
37 google.cn
38 google.pl
39 imdb.com
40 tom.com
41 yandex.ru
42 wretch.cc
43 google.co.jp
44 uol.com.br
45 flickr.com
46 photobucket.com
47 craigslist.org
48 go.com
49 onet.pl
50 imageshack.us
51 google.com.sa
52 google.com.mx
53 aol.com
54 google.com.tr
55 dailymotion.com
56 allegro.pl
57 rambler.ru
58 fc2.com
59 xunlei.com
60 ebay.co.uk
61 google.com.ar
62 google.ca
63 seznam.cz
64 mixi.jp
65 free.fr
66 imagevenue.com
67 google.com.pe
68 google.it
69 google.co.in
70 terra.com.br
71 cnn.com
72 livejournal.com
73 skyrock.com
74 ebay.de
75 geocities.com
76 adultfriendfinder.com
77 wp.pl
78 googlesyndication.com
79 adobe.com
80 google.co.ve
81 bebo.com
82 xanga.com
83 globo.com
84 google.com.co
85 google.com.eg
86 one.lt
87 wordpress.com
88 rakuten.co.jp
89 uwants.com
90 sendspace.com
91 apple.com
92 google.com.vn
93 discuss.com.hk
94 deviantart.com
95 digg.com
96 tagged.com
97 livedoor.com
98 vnexpress.net
99 eastmoney.com
100 soso.com
101 starware.com
102 badongo.com
103 google.co.th
104 naver.com
105 rediff.com
106 iwiw.hu
107 icq.com
108 vnet.cn
109 ig.com.br
110 badoo.com
111 alibaba.com
112 google.com.au
113 maktoob.com
114 newsgroup.la
115 about.com
116 download.com
117 kooora.com
118 google.co.il
119 comcast.net
120 google.nl
121 google.be
122 megarotic.com
123 sexyono.com
124 sourceforge.net
125 walla.co.il
126 fotka.pl
127 pchome.com.tw
128 theplanet.com
129 google.ae
130 orange.fr
131 interia.pl
132 invisionfree.com
133 rapidshare.de
134 tudou.com
135 statcounter.com
136 56.com
137 netlog.com
138 4shared.com
139 mywebsearch.com
140 digitalpoint.com
141 mininova.org
142 dantri.com.vn
143 126.com
144 goo.ne.jp
145 dell.com
146 google.co.hu
147 google.pt
148 information.com
149 youporn.com
150 metacafe.com
151 google.lt
152 google.ro
153 nba.com
154 metroflog.com
155 miniclip.com
156 cnet.com
157 sogou.com
158 ebay.fr
159 weather.com
160 depositfiles.com
161 hp.com
162 google.ru
163 51.com
164 infoseek.co.jp
165 linkedin.com
166 gmx.net
167 xinhuanet.com
168 narod.ru
169 multiply.com
170 pomoho.com
171 nytimes.com
172 yourfilehost.com
173 gamespot.com
174 typepad.com
175 ask.com
176 89.com
177 geocities.jp
178 yam.com
179 neopets.com
180 mercadolivre.com.br
181 centrum.cz
182 mapquest.com
183 univision.com
184 zol.com.cn
185 veoh.com
186 amazon.co.jp
187 6park.com
188 24h.com.vn
189 china.com
190 minijuegos.com
191 sh3bwah.com
192 mop.com
193 miarroba.com
194 tianya.cn
195 ign.com
196 technorati.com
197 yesky.com
198 pornotube.com
199 google.hr
200 cmfu.com
201 aebn.net
202 mynet.com
203 nifty.com
204 livejasmin.com
205 wwe.com
206 daum.net
207 nastydollars.com
208 filefront.com
209 bangbros1.com
210 doubleclick.com
211 torrentspy.com
212 zaycev.net
213 chinaren.com
214 youku.com
215 altavista.com
216 spiegel.de
217 icio.us
218 hinet.net
219 anonym.to
220 usercash.com
221 gamer.com.tw
222 sapo.pt
223 2ch.net
224 tripod.com
225 reference.com
226 blogchina.com
227 piczo.com
228 startimes2.com
229 zshare.net
230 uusee.com
231 dada.net
232 amazon.co.uk
233 panet.co.il
234 6rb.com
235 smileycentral.com
236 juggcrew.com
237 liveinternet.ru
238 google.com.my
239 mercadolibre.com.ar
240 sakura.ne.jp
241 gamefaqs.com
242 jrj.com.cn
243 fanfiction.net
244 libero.it
245 google.se
246 milliyet.com.tr
247 imeem.com
248 archive.org
249 mediafire.com
250 google.com.sg
251 blogfa.com
252 filefactory.com
253 softonic.com
254 homeway.com.cn
255 google.com.tw
256 pconline.com.cn
257 blog.cz
258 symantec.com
259 biglobe.ne.jp
260 mlb.com
261 webshots.com
262 hatena.ne.jp
263 phoenixtv.com
264 google.co.cr
265 nate.com
266 google.gr
267 mobile.de
268 pornaccess.com
269 ​​ynet.co.il
270 amazon.de
271 imagefap.com
272 whenu.com
273 vietnamnet.vn
274 ebay.it
275 hurriyet.com.tr
276 freewebs.com
277 tuoitre.com.vn
278 php.net
279 broadcaster.com
280 google.at
281 xnxx.com
282 studiverzeichnis.com
283 elmundo.es
284 it168.com
285 lide.cz
286 wikimedia.org
287 wefong.com
288 mercadolibre.com.mx
289 thepiratebay.org
290 istockphoto.com
291 sanook.com
292 petardas.com
293 answers.com
294 no-ip.com
295 match.com
296 ebay.com.au
297 payserve.com
298 soufun.com
299 flurl.com
300 alice.it
301 globalsearch.cz
302 888.com
303 isohunt.com
304 poco.cn
305 ameblo.jp
306 heise.de
307 6rbtop.com
308 google.co.id
309 godaddy.com
310 google.fi
311 bala.com.cn
312 break.com
313 stumbleupon.com
314 feedburner.com
315 ngoisao.net
316 atnext.com
317 screensavers.com
318 17173.com
319 domaintools.com
320 nih.gov
321 novinky.cz
322 freeones.com
323 last.fm
324 skype.com
325 google.bg
326 21cn.com
327 o2.pl
328 musica.com
329 pplive.com
330 hkjc.com
331 grono.net
332 bramjnet.com
333 adbrite.com
334 divx.com
335 pcpop.com
336 verycd.com
337 cnfol.com
338 google.ch
339 myway.com
340 wangyou.com
341 gazeta.pl
342 milta1980.co.uk
343 prizee.com
344 livescore.com
345 facebox.com
346 overture.com
347 google.com.ua
348 cartoonnetwork.com
349 nicovideo.jp
350 ku6.com
351 it.com.cn
352 one.lv
353 t-online.de
354 kooxoo.com
355 super.cz
356 google.co.ma
357 xuite.net
358 qihoo.com
359 freelotto.com
360 sedoparking.com
361 monografias.com
362 dmoz.org
363 foxsports.com
364 mocxi.com
365 google.sk
366 as7apcool.com
367 igw.net.sa
368 slide.com
369 zhanzuo.com
370 idnes.cz
371 mobile9.com
372 hawaaworld.com
373 aljazeera.net
374 nana.co.il
375 seesaa.net
376 51job.com
377 abv.bg
378 paipai.com
379 real.com
380 cctv.com
381 tv.com
382 terra.cl
383 google.com.ph
384 wannawatch.com
385 thottbot.com
386 4399.com
387 5show.com
388 vkontakte.ru
389 cricinfo.com
390 hyves.nl
391 google.ie
392 cnnic.cn
393 tinypic.com
394 forumer.com
395 demonoid.com
396 ouou.com
397 mozilla.com
398 naukri.com
399 volam.com.vn
400 torrentz.com
401 google.co.za
402 google.jo
403 dvd4arab.com
404 msn.ca
405 clarin.com
406 rincondelvago.com
407 dmm.co.jp
408 1ting.com
409 everythinggirl.com
410 freemail.hu
411 xtube.com
412 4399.net
413 ocn.ne.jp
414 aweber.com
415 monster.com
416 chinaz.com
417 careerbuilder.com
418 megaclick.com
419 jeeran.com
420 w3.org
421 uume.com
422 sitepoint.com
423 people.com.cn
424 google.com.uy
425 mybloglog.com
426 9you.com
427 ebay.com.cn
428 zedo.com
429 juegosjuegos.com
430 sweetim.com
431 ikea.com
432 walmart.com
433 earthlink.net
434 turboupload.com
435 crunchyroll.com
436 google.com.bh
437 flogao.com.br
438 usps.com
439 6arab.com
440 target.com
441 wordreference.com
442 perfspot.com
443 gigasize.com
444 mercadolibre.com.ve
445 stockstar.com
446 3721.com
447 upspiral.com
448 clubbox.co.kr
449 trademe.co.nz
450 nokia.com
451 met-art.com
452 ppstream.com
453 ibm.com
454 qianlong.com
455 softpedia.com
456 adultadworld.com
457 webmasterworld.com
458 ifolder.ru
459 mofile.com
460 delfi.lt
461 sina.com.hk
462 google.com.bo
463 excite.co.jp
464 myfreepaysite.com
465 ev1servers.net
466 dyndns.org
467 wordpress.org
468 drivecleaner.com
469 google.co.nz
470 people.com
471 expedia.com
472 sonyericsson.com
473 msn.com.cn
474 hubotv.com
475 bangbros.com
476 mediaplex.com
477 google.com.qa
478 videosz.com
479 leo.org
480 atlas.cz
481 kinghost.com
482 aljayyash.net
483 irc-galleria.net
484 xiaonei.com
485 nnm.ru
486 tv-links.co.uk
487 indiatimes.com
488 icbc.com.cn
489 draugiem.lv
490 6rooms.com
491 hc360.com
492 focus.cn
493 atdmt.com
494 chilewarez.org
495 tripadvisor.com
496 mcanime.net
497 esnips.com
498 chinamobile.com
499 ebay.ca
500 im.tv


Yorumlar - Yorum Yaz


Gulabla Facebook Fans
Hava Durumu
Anlık
Yarın
9° 5°
Takvim
Lezzet Merkezi


Copyright © 
www.gulabla.net
Tüm Hakları Saklıdır. Içerikler Izinsiz Kullanılamaz.
2014 - 2015
 Marka : GULABLA ™
Bu site www.esnafyazilim.com
tarafından yapılmıştır
------------------------
ANASAYFA

gül abla adiyaman,gul abla adıyaman, adiyaman haberleri,adıyaman,güncel adiyaman,yerel adıyaman,merkez adıyaman,yerel secim adıyaman,haberci adıyaman, serbest kursu adıyaman,adıyaman haber,yaman haber,habercileri adıyaman,adıyaman haberim,adıyamanlıyız,adiyamanliyiz,adıyaman gündem,olay adıyaman, adıyaman olay, asayis adiyaman, serbest kürsü, günebakış,yeniyol,orhan pehlül,yediyaman,adıyamanca, adıyaman belediyesi,adıyaman Valiliği,adiyaman nabız,adıyamanda bugün,son dakika adıyaman,asayis adıyaman,haberde adıyaman,asu tv,mercan tv,hüsrev kutlu,mahmut demirtaş,togem,adıyaman üniversitesi,mustafa talha gönüllü,basin,adiyaman ses,adıyamanın sesi, adıyaman son,adıyaman guncel,adıyman haberi,haber adıyaman,adiyamanlica,adiyaman ses,sincik haber,kutlu haber, kahta haber,haber kahta,gazete adiyaman, adiyaman gazetesi,seyfettin bilen,ercan elektirik, serberst kürsü kahta, demokrasi parkı,adıyaman kütüphanesi,adıyaman sahibi,adıyaman asr,adıyaman tek,ADIYAMAN,adıyaman,adıyaman haber,adıyaman yemekleri,adıyamanlıyım,benadıyamanlıyım,adıyaman spor,adıyaman nemrut,adıyaman dershane,türkiye adıyaman,adıyaman siyaset,adıyaman belediyesi,adıyaman valiliği,adıyaman ikinci el,adıyaman üniversitesi,selfie , özçekim

seri ilan siteleri, ücretsiz seri ilan,adıyaman ikinci el araba ,adıyaman ikinci el eşya ,adıyaman haber , adıyaman ilan , adıyaman gündem, Ücretsiz Seri ilan Sitesi Adıyaman - Sahibinden Adıyaman,iş ,iş bulma konusunda ilanlarınızı paylaşabilip aynı zamanda mağaza açarak online satış yapabileceğiniz ilan sitemiz hizmetinizde